Jeden citát za všechny

„Pokud tě vůbec někdy napadne, že tvůj život stojí za nic, zamysli se nad tím jak je lidem co nemají rodinu, narodili se tělesně či psychicky postižení, oni mají jen jedno přání a to být zdraví a žít.“ Autor neznámý

O nás

Jsme sportovní klub, který se zabývá volnočasovými aktivitami, rehabilitací a výukou plavání tělesně postižených lidí s vrozenými vadami, získanými vadami a po úrazech. Této činnosti se věnujeme od roku 2001. Samostatný sportovní klub máme od 1. 1. 2023.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro koho tu jsme

Našeho plaveckého programu se v současné době zúčastňuje 22 klientů, který probíhá v pondělí 1,5 hodiny, v úterý a ve středu 1 hodinu na plaveckém bazénu v Jindřichově Hradci. Všechno realizujeme v době svého volna, po práci, v odpoledních hodinách. Pod dohledem vyškoleného instruktora a dobrovolníků.

Naši klienti jsou ve věku od 6 let.  Většinu tvoří děti s dětskou mozkovou obrnou, další – kombinované vady, paraplegie dolních končetin, nevidomí, roztroušenou sklerózou, distr. svalstva a po úrazech a jiné druhy postižení.

SK KAPŘI V REPORTÁŽI

Sledujte nás na Facebooku

SK Kapři️ před 3 týdny

Včerejší akce historicky první Bowling s Kaprem. Děkujeme provozovatelům Bowling22. Věrce Valné a Tomášovi Mullerovi. Za poskytnutí prostor a technické zázemí. Panu starostovi Michalu Kozárovi, za návštěvu a zapojení se do turnaje. https://www.facebook.com/kameramanzdenek.slechtavideostudio Zděňkovi za natáčení. Michal Žoudlík za foto. Veronice Beránkové a Lence Supekové za skvělé zvládnutí příprav a organizaci turnaje. Vojtovi Snížkovi za moderování akce. Hlavě všem, kteří přišli aby se pobavili a užili si skvělé odpoledne i večer. Děkuji Vám všem a těším se na vás při dalších akcích SK Kapři. Ivan Jůna pokud budete chtít více fotek na požádání vám pošlu přes úschovnu.

SK Kapři️ před 1 měsíc

Tento víkend, ve znamení příprav na Vajgarský Kapr 2023 a Bowling s Kaprem. Foto Michal Žoudlík.

Jsme aktivní i na Instagramu

Výběr z fotogalerie

Naše činnost je ojedinělá

Naší činnost finančně podporuje Město Jindřichův Hradec, ale větší část dotací je ze soukromého sektoru. Jak finanční tak i formou věcných darů.